Pod koniec maja wybrano kolejną Miss Polonia, którą została 25-latka z Białegostoku. Krystyna Sokołowska obecnie studiuje i jednocześnie jest trenerką w klubie, a wcześniej realizowała się w gimnastyce artystycznej.

Kobieta zachwyca też oczywiście swoją urodą, choć nie wszystkim się do końca spodobała. Po wyborze głośno było o komentarzu Krystyny Pawłowicz. Zwróciła na Twitterze uwagę, że nowa Miss Polonia ma za długie zęby co nie spodobało się licznym internautom oskarżającym ją o hejt w sieci, a także spore chamstwo.

Krystyna Pawłowicz/Youtube @Telewizja Republika
Krystyna Pawłowicz/Youtube @Telewizja Republika

Portal „Super Express” poinformował, że modelka odpowiedziała na komentarz Sędziny Trybunału Konstytucyjnego w jednym z ostatnich wywiadów.

„Szanuję każde zdanie i każdą decyzję. Zdaję sobie sprawę, że nie podobam się każdemu i nie powinnam, bo każdy ma własny gust i ma do tego prawo” – powiedziała 25-latka.

Miss zaapelowała też o zaprzestanie nienawistnych i krzywdzących wypowiedzi w sieci. Radzi by przemysleć konieczność tego typu komentarzy, i odpowiedzieć sobie na pytanie czy to pomoże komukolwiek i czy czasem nie zrujnuje komuś życia.

Krystyna Sokołowska zapewniła też, że w ramach swoich obowiązków jako Miss Polonia chciałaby walczyć ze zjawiskiem hejtu.

Ładnie modelka odpowiedziała Krystynie Pawłowicz?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Premier Mateusz Morawiecki zabrał głos w sprawie pieniędzy z Krajowego Planu Odbudowy. Padła konkretna data, kiedy środki mają popłynąć do Polski

Jak informował portal „życie.news”: PiS zamierza przełożyć termin wyborów. Terlecki odniósł się do tematu. Jego wypowiedź nie pozostawia żadnych złudzeń

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Marta Paszkin i Paweł Bodzianny odliczają dni do porodu. Uczestniczka porgamu "Rolnik szuka żony" ma nadzieję, że jej ukochany "nie wymięknie"

Sprawdź również ten artykuł: Beatyfikacja sióstr elżbietanek. Podczas mszy odczytano list od prezydenta Andrzeja Dudy. Prezydent nawiązał do dzisiejszej sytuacji