Całkiem nowe informacje dotyczące wesela popularnej modelki, Karoliny Pisarek. Pomimo wielu miesięcy przygotowań do tego wydarzenia coś jednak poszło nie tak... Nieprawdopodobna sytuacja, której nikt się nie spodziewał. Goście musieli być ewakuowani z sali - wyglądało to groźnie! O co chodzi?

Karolina Pisarek bez cienia wątpliwości należy do grona najbardziej znanych i lubianych modelek w Polsce. Kobieta jako jedna z wielu osób swoją przygodę z show biznesem rozpoczęła dzięki udziałowi w programie “Top Model”, który zapewnił jej karierę jako modelka i influencerka.

Młoda kobieta od wielu miesięcy planowała swój ślub z Rogerem Sallą, co było nawet dokumentowane w popularnej śniadaniówce w specjalnym, poświęconym temu bloku.

Według założeń miał to być naprawdę wyjątkowy i bajkowy ślub, którego nikt nie zapomni. Tak właśnie było, choć jedna rzecz poszła nie po myśli Państwa Młodych - ale z pewnością sprawi, że ta impreza tym bardziej nie zostanie zapomniana!

Pożar na weselu! Goście musieli być ewakuowani!

Ta sytuacja wyglądała naprawdę groźnie. W pewnym momencie zapaliła się sporej wielkości dekoracja znajdująca się w pobliżu tortu. Goście musieli być ewakuowani, lecz już po chwili pożar został ugaszony, a goście bawili się dalej.

- Podczas jednej z atrakcji pióro się zapaliło i szybko zostało wszystko ugaszone. 10 minut później bawiliśmy się dalej do białego rana – mówiła Panna Młoda.