Najnowsze, publikowane raz po raz fotografie w mediach społecznościowych Katarzyny Cichopek robią w sieci prawdziwy szał. Trzeba przyznać, że aktorka rozkwita wraz z każdym kolejnym zdjęciem. Fani jednak mają mieszane uczucia... O co chodzi?

Kiedy w Internecie pojawiła się nagła i niespodziewana informacja o rozstaniu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela, niemalże cała Polska zamarła. Fani zaczęli dzielić się na tych, którzy popierają aktorkę oraz na tych, którzy trzymają stronę tancerza. Wielu z nich całkiem się odwróciło od pary zarzucając kłamstwa w sieci i udawanie szczęśliwej rodziny na pokaz.

Z każdym kolejnym tygodniem można obserwować, jak zmienia się ich życie - jedno jest wspólne, oboje są bardziej aktywni w mediach społecznościowych.

Katarzyna Cichopek promienieje, a uśmiech nie schodzi jej z twarzy. Z każdym kolejnym zdjęciem wygląda coraz lepiej, lecz fani mają co do tego mieszane uczucia...

Fani są zaskoczeni zachowaniem aktorki

Wielu fanów wspiera celebrytkę, lecz równie duża liczba z nich odwróciła się od aktorki oraz wyraziła wprost utratę sympatii przez to, że po rozstaniu kobieta zachowuje się tak, jakby pozbyła się ciężaru.

- Że tak można być w siebie zapatrzonym, zakochanym... - napisała jedna z fanek.