Najnowsze informacje wprost od brytyjskiej rodziny królewskiej właśnie ujrzały światło dzienne. Królowa Elżbieta II podczas spotkania z wnukiem Harrym oraz jego rodziną nie szczędziła słów w kierunku Meghan Markle. Głowa Wielkiej Brytanii przerwała milczenie – ma już dość. O co chodzi?

Jedna z największych imprez w Wielkiej Brytanii, która miała miejsce niedawno, czyli jubileusz panowania Królowej Elżbiety II na tronie połączony z jej urodzinami były wydarzeniem, którym żyły media i społeczeństwo z niemalże całego świata.

Tysiące osób było zainteresowanych nie tyle samymi obchodami jubileuszu, co zachowaniem członków rodziny, bowiem nie od dziś wiadomo, że przez różne sytuacje panuje tam bardzo napięta atmosfera - szczególnie wrogie nastawienie kierowane jest w stronę Harry’ego oraz jego żony, Meghan. Mimo to jednak musieli się tam pojawić.

Królowa Elżbieta II przerwała milczenie – mocne słowa w kierunku Meghan Markle

Jak donoszą tabloidy, podczas prywatnego spotkania królowej Elżbiety II z rodziną księcia Harry’ego zwróciła się do Meghan Markle, aby wyznać, że kręcony przez nią film na platformę Netflixa krzywdzi całą rodzinię królewską.

- Jej Wysokość chciała przypomnieć Meghan, że rodzina królewska jest zespołem, i że raniąc jednego z nich, krzywdzi ich wszystkich. (...) żona Harry’ego powinna skończyć z tym całym nonsensem. - mówi informator.