Najnowsza wypowiedź jednej z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych par w polskim show – biznesie robi w sieci furorę. Sławomir i Kajra po raz pierwszy wypowiedzieli się publicznie o swoim weselu. Jak artyści wspominają ten dzień? Koniecznie przeczytaj!

Sławomir oraz jego żona Kajra zdobyli polską scenę muzyczną już kilka lat temu, lecz ich wejście było bardzo niespodziewane i zaskakujące. Muzycy zdobyli sławę i popularność w błyskawicznym tempie, a zasługą tego była tylko jedna piosenka!

Znana wszystkim “Miłość w Zakopanem” po dziś dzień pozostaje wielkim i uwielbianym hitem, która stała się poniekąd hymnem Zakopanego – jest tam śpiewana podczas każdego Sylwestra.

Sławomir i Kajra szczerze o weselu

Podczas jednego z wywiadów artyści zostali zapytani o swoje wesele. Okazuje się, że trwało aż kilka dni, lecz zaczęło się... w środku tygodnia! Powodem takiego stanu rzeczy było to, że nie mogli znaleźć wolnej sali ani zespołu muzycznego w weekend. Pytani o prezenty, odpowiedzieli, że to nie jest najważniejszy aspekt tej imprezy.

- Nasi goście byli dla nas największą niespodzianką, a wesela nie organizuje się po to, żeby dostać jakiekolwiek gifty, tylko żeby związać się z najbliższą dla siebie osobą, więc chyba myślenie tym torem, to nie tędy droga. - mówi Kajra.