Jak przypomina portal "Pomponik", Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Aktorka stara się jednak zachować jak najwięcej ze swojego prywatnego życia tylko dla siebie. Jeden z tygodników zdradził, co dla swojego taty postanowiła zrobić Kożuchowska.

Małgorzta Kożuchowska obecna od lat

Małgorzata Kożuchowska jest absolwentką PWST w Warszawie. Po ukończeniu studiów związała się z teatrem. Jednak prawdziwą rozpoznawalność przyniosła jej dopiero rola w "M jak miłość". Po odejściu z serialu, nie zniknęła z telewizji. Mogliśmy ją oglądać między innymi w "Rodzince.pl".

Aktorka nigdy nie ukrywała, że rodzina jest dla niej ogromnie ważna. W 2008 roku stanęła na ślubnym kobiercu z Bartłomiejem Wróblewskim, z którym doczekała się narodzin syna. Kożuchowska nie zapomina także o rodzicach. Niedawno rodzice Małgosi przenieśli się z Torunia do stolicy, co aktorkę bardzo uradowało.

Jak wyznała Małagorzata Kożuchowska w jednym z wywiadów, tata zawsze dawał jej poczucie wolności. Zabierał ją na grzyby i ryby. Jak donosi "Na Żywo", tata aktorki bardzo tęsknił za posiadaniem swojego kawałka ziemii, na którym mógłby jak dawniej uprawiać warzywa.

Aktorka postanowiła spełnić jego marzenie o posiadaniu miejsca, gdzie nie tylko mógłby uprawiaćr rośliny, ale gdzie mógłby zabierać swojego wnukda. Dlatego zdecydowała się sprawić mu działkę.

Co sądzicie o wyjątkowym geście Małgorzaty Kożuchowskiej?

To też może cię zainteresować: Władimir Putin „potrzebował pilnej pomocy medycznej” po tajemniczym osłabnięciu. Kremlowski informator ujawnia

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Małpia ospa już w Polsce. Minister Zdrowia Adam Niedzielski potwierdził pierwszy przypadek. Co wiadomo o pacjenci, który został zainfekowany

O tym się mówi w Polsce: "Wiadomości" nie zostawiły suchej nitki na Piotrze Kraśko. Dziennikarz wydał oświadczenie

O tym się mówi na świecie: Władimir Putin „potrzebował pilnej pomocy medycznej” po tajemniczym osłabnięciu. Kremlowski informator ujawnia