Jak podaje portal "Pomponik", Agnieszka Dygant nie ma dziś specjalnych powodów do narzekania. Udało jej się stworzyć pełen miłości dom i osiągnąć zawodowy sukces. Młodość aktorki jednak daleka była od sielenkowej. Dotknęło ją wiele tragedii.

Niełatwe doświadczenia Agnieszki Dygant

Agnieszka Dygant od lat tworzy szczęśliwy związek z Patrykiem Yoką, z którym doczekała się syna. Nie ma też powodów do narzekania, jeśli chodzi o jej karierę zawodową. Niestety jej młodość naznaczona była traumatycznymi przeżyciami. Uczęszczała do drugiej klasy szkoły podstawowej, zmarł jej tata.

Agnieszka Dygant/ Youtube
Agnieszka Dygant/ Youtube
Agnieszka Dygant/ Youtube

Przyznała, że to mocno się na niej odcisnęło, bo jak sama przyznaje, brakowało jej "poczucia bezpieczeństwa". Stale towarzyszył jej lęk o przyszłość. To poczucie nieco zelżało, kiedy w jej życiu pojawił się ojczym. Myślała, że będzie mogła odetchnąć z ulgą, tak się jednak nie stało. Niedługo przed maturą zginął w wypadku samochodowym.

Przyznała, że nie było łatwo podnieść się po kolejnym ciosie, jaki na nią spadł. Na szczęście już wtedy miał swoje pasje, które pozwoliły się uporać się Agnieszce Dygant z kolejnym traumatycznym doświadczeniem. Co było tą pasją? Okzuje się, że aktorka występowała wtedy w punkowym zespole Dekolt.

Agnieszka Dygant/Youtube @tvnpl
Agnieszka Dygant/Youtube @tvnpl
Agnieszka Dygant/Youtube @tvnpl

Na szczęście znów może się cieszyć stabilizacją u boku ukochanego i syna. Co ciekawe, syn Agnieszki Dygant nie zamierza póki co iść w ślady mamy. Jego ogromną pasją jest magia oraz kowalstwo.

Co sądzicie o sile Agnieszki Dygant?

To też może cię zainteresować: Władimir Putin „potrzebował pilnej pomocy medycznej” po tajemniczym osłabnięciu. Kremlowski informator ujawnia

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Małpia ospa już w Polsce. Minister Zdrowia Adam Niedzielski potwierdził pierwszy przypadek. Co wiadomo o pacjenci, który został zainfekowany

O tym się mówi w Polsce: "Wiadomości" nie zostawiły suchej nitki na Piotrze Kraśko. Dziennikarz wydał oświadczenie

O tym się mówi na świecie: Władimir Putin „potrzebował pilnej pomocy medycznej” po tajemniczym osłabnięciu. Kremlowski informator ujawnia