Jak podaje portal "Super Express", Tomasz Kammel od lat związany jest z TVP, gdzie prowadzi między innymi program "Pytanie na śniadanie" w duecie z Izą Krzan. Ostatnio Kammel i Krzan pokazali się widzom ze strony, z jakiej do tej pory ich nie znaliśmy. Kammel postanowił pochwalić się ich dokonaniami w sieci. Jak wyszło? Przekonajcie się sami!

Tomasz Kammel odkrywa swój nowy talent

Tomasz Kammel należy do grona najbardziej rozpoznawalnych prezenterów. Od lat współpracuje z TVP, gdzie nie tylko prowadzi "Pytanie na śniadanie", ale i wiele wydarzeń o kulturalnych i rozrywkowych. Ogromną popularnością cieszą się także jego profile w mediach społecznościowych. Ostatnio na fanów Tomka Kammela czekała spora gradka.

Dziennikarz postanowił zamieścić w sieci nagranie, na którym możemy zobaczyć go w dość niecodziennej roli. Mogliśmy go zobaczyć dającego koncert wspólnie z Izą Krzan w przepięknej letniej scenerii. Krzan i Kammel postanowili zaprezentować swoje umiejętności gry na gitarze.

Tomasz Kammel z przymróżeniem oka zachęcił wszystkich do rezerwowania terminów na "wesela, chrzciny, Bar micwy, komunie". Dodał, że co prawda zespół nie ma jeszcze nazwy i ogranicza się jedynie do gry z playbacku, ale już śmiało można mówić o nich jako o "objawieniu sezonu".

Pod postem pojawiły się już pierwsze zamówienia. Jeden z internautów zaprosił zespół na swoje 40. urodziny, które przypadają w sierpniu. Ktoś inny dodał, że już nie może się doczekać momentu, w którym zespół wyda swój pierwszy album. Inni dodali, że już na pierwszy rzut oka widać, że mamy do czynienia z samymi talentami.

A jak wam podoba się występ nowego zespołu z Tomaszem Kammelem?

To też może cię zainteresować: Włodzimierz Lubański opowiedział o tym, jak wygląda teraz jego życie. "Nikt z nas nie wiedział, że na stare lata zapłaci się za karierę bólami"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: W czerwcu czeka nas jedna niedziela handlowa. Czy przypada ona 12 czerwca

O tym się mówi: Władimir Putin „potrzebował pilnej pomocy medycznej” po tajemniczym osłabnięciu. Kremlowski informator ujawnia