Całkiem nowe, nieprawdopodobne informacje dotyczące jednej z najbardziej lubianych osobistości w polskim sporcie właśnie ujrzały światło dzienne. Okazuje się, że Anita Włodarczyk nie wystąpi na mistrzostwach Polski z kuriozalnego powodu. Kobieta nabawiła się kontuzji po starciu ze... złodziejem! Tak, to prawda – koniecznie przeczytaj!

Anita Włodarczyk to niekwestionowana mistrzyni w rzucie młotem. Zdobyła mnóstwo nagród i medali za swoje wybitne osiągnięcia, a już niebawem miała wystąpić na kolejnym ważnym konkursie. Niestety, nietypowe zdarzenie wykluczyło ją ze sportu na pewien czas...

Anita Włodarczyk pokonała złodzieja!

W mediach społecznościowych młociarki pojawił się dość zaskakujący wpis. Kobieta opowiedziała, że złodziej - obcokrajowiec próbował ukraść jej samochód. Najwidoczniej jednak nie wiedział, z kim ma do czynienia, gdyż natychmiast został obezwładniony przez młociarkę i przekazany w ręce policji.

Anita Włodarczyk przez tę akcję nabawiła się kontuzji, która wyklucza ją z udziału w mistrzostwach Polski, lecz najważniejsze, że nic poważnego się nie stało, a samochód nadal jest w jej posiadaniu!

- Cudzoziemiec włamał mi się do auta. W pojedynkę pojmałam złodzieja i oddałam w ręce policji. Niestety okupiłam to urazem mięśnia. Operacja w poniedziałek. Po karierze chyba walki MMA, bo oberwało się sprawcy. - wyznała.