Całkiem nowy wpis w mediach społecznościowych popularnej piosenkarki, Natalii Kukulskiej porusza do granic możliwości. Piosenkarka wspomina zmarłą mamę i obchodzi jej kolejne urodziny. Fani przesyłają życzenia i słowa wsparcia!

Anna Jantar obchodziłaby właśnie 72 urodziny. Uwielbiana niegdyś piosenkarka na swoim koncie artystycznym ma same największe przeboje, które są ponadczasowe i do dziś lubiane przez słuchaczy. Utwory takie jak “Nic nie może wiecznie trwać” czy “Radość najpiękniejszych dni” na zawsze pozostaną w pamięci fanów.

Kobieta zmarła tragicznie w katastrofie lotniczej w 1980 roku pozostawiając na świecie męża oraz czteroletnią wówczas córkę, Natalię Kukulską.

Natalia Kukulska wspomina zmarłą mamę

Matka Natalii Kukulskiej 10 czerwca skończyłaby 72 lata. Piosenkarka uczciła pamięć mamy w swoich mediach społecznościowych publikując jej fotografię. Fani poruszyli się do granic możliwości przesyłając mnóstwo życzeń, słów wsparcia, a także wspomnień związanych z Anną Jantar.

- Jaka śliczna. Wszystkiego cudownego tam w Niebie dla Pani Anny - napisała jedna z wielu fanek.

Fani dostrzegli także ogromne podobieństwo artystki do swojej mamy. Mają rację?


JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: SAM JEJ WIDOK NA NIEBIE WYWOŁUJE WIELKĄ GROZĘ. W ŚRODĘ POJAWIŁA SIĘ NAD POLSKĄ. CZYM JEST SUPERKOMÓRKA BURZOWA I JAK POWSTAJE? EKSPERCI ODPOWIADAJĄ