Całkiem nowe wieści ze świata polskiego show biznesu. Okazuje się, że kolejna uczestniczka kultowego programu “Top Model” właśnie wkroczyła do świata celebrytów. Ksenia Chlebicka już niebawem na ekranach telewizorów! Gdzie będzie można ją zobaczyć?

Nie od dziś wiadomo, że program “Top Model” jest jednym z najbardziej lubianych i chętnie oglądanych programów w polskiej telewizji. Produkcja ta wypromowała naprawdę sporo osób, które dziś okrzyknięte są mianem gwiazd i celebrytów.

Dzięki “Top Model” do show biznesu dostały się nie tylko modelki czy modele, ale niektórzy poszli w zupełnie innym kierunku: pootwierali własne biznesy czy dostali pracę w telewizji, jak związana z Polsatem Karolina Gilon.

Kolejna uczestniczka jako prezenterka telewizyjna!

Okazuje się, że niebawem w telewizji będzie można obejrzeć kolejną osobę, która popularność zyskała dzięki “Top Model”. Ksenia Chlebicka pojawiła się w trzeciej edycji programu. Dotychczas związana była z Superstacją, gdzie prezentowała prognozę pogody, a już wkrótce będzie można ją ujrzeć na kanale Polsat Games, gdzie będzie opowiadać o e-sporcie.

Fani mocno gratulują i nie mogą doczekać się, aż ujrzą idolkę w roli prezenterki.