Najnowszy udzielony wywiad przez brata popularnej prezenterki telewizyjnej zaskoczył wszystkich. Misha Kostrzewski wypowiedział się szczerze o rozstaniu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Kieruje w ich stronę cenne porady – o czym mowa?

Misha Kostrzewski jest postacią, która w polskim show – biznesie pojawiła się dość niedawno, ale z przytupem. Mężczyzna prywatnie to brat znanej i lubianej Perfekcyjnej Pani Domu, czyli Małgorzaty Rozenek, a zawodowo zajmuje się tańcem.

W roku 2021 pojawił się w telewizji jako juror programu “You Can Dance”, a jego popularność mocno wzrosła.

Misha Kostrzewski szczerze o rozstaniu Katarzyny Cichopek

Jako że sam rozwiódł się z żoną po 20 latach małżeństwa, wypowiedział się ostatnio na temat rozpadu związku Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela.

Wyznał, że teraz mają na pewno ciężki moment, lecz tutaj przede wszystkim potrzebny jest czas – po przeczekaniu nastąpi spokojniejszy okres w życiu.

- Każda para ma swoją prawdę między nimi. (…) Minie kilka miesięcy, potem się to wszystko ustatkuje, i na sam koniec oni sobie we dwoje zdadzą sprawę, że tak naprawdę tylko dzieci się liczą i żeby przejść na bardziej spokojny etap ich życia. - powiedział.