Całkiem nowe informacje dotyczące brytyjskiej rodziny królewskiej właśnie ujrzały światło dzienne. Królowa Elżbieta II zobaczyła prawnuka po dwóch latach. Jak wyglądało to spotkanie? Koniecznie przeczytaj!

Trwająca niemalże dwa lata pandemia koronawirusa, a także odsunięcie się od rodziny królewskiej księcia Harry’ego wraz z żoną i dziećmi skutecznie zablokowały możliwość codziennego spotykania się z członkami rodziny.

Dzieci Harry’ego: Archie oraz mała Lilibet nie miały okazji na co dzień obcować z mieszkańcami pałacu królewskiego. Ostatnio jednak nadarzyła się okazja do spotkania...

Spotkała prawnuka po dwóch latach!

O tym, że wśród członków rodziny królewskiej panuje napięta atmosfera wiadomo nie od dziś. Obchody 70 – lecia panowania na tronie, a jednocześnie urodziny królowej Elżbiety były okazją, na którą - chcąc nie chcąc - musiała zebrać się cała rodzina, w tym także niemile widziany Harry z żoną.

Mimo wszelkich sporów królowa Elżbieta II jednak pragnęła spotkać się z wnukiem i jego dziećmi, gdyż Archiego nie widziała aż dwa lata, a z małą Lilibet spotkała się po raz pierwszy.
Jak donoszą tabloidy, wszyscy wyjechali w tym celu za miasto, aby spotkać się z dala od fotoreporterów i mediów.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: SAM JEJ WIDOK NA NIEBIE WYWOŁUJE WIELKĄ GROZĘ. W ŚRODĘ POJAWIŁA SIĘ NAD POLSKĄ. CZYM JEST SUPERKOMÓRKA BURZOWA I JAK POWSTAJE? EKSPERCI ODPOWIADAJĄ