Każdy miłośnik kultowego programu “Rolnik szuka żony” wie, że zgłaszający się tam rolnicy poszukujący kogoś bliskiego robią to przeważnie z samotności.

To samotność popchnęła Krzysztofa przed kamery?

Wielu uczestników deklarowało właśnie ten powód zgłoszenia się do udziału w programie. Zarówno osoby wybierające, jak i osoby wybierane pragnęły, aby w ich życiu ponownie zagościła miłość.

W związku z powyższym sensacyjną wiadomością, która obiegła media, jest to, że św. pamięci Krzysztof Pachucki zgłosił się do programu “Rolnik szuka żony”, gdyż dokuczała mu samotność po rozstaniu z żoną.

Po samobójczej śmierci i zorganizowanym w ekspresowym tempie pochówku Krzysztofa Pachuckiego, media nie mogą przestać rozpisywać się na temat tej sprawy i poruszać najczulsze struny najbliższych samobójcy.

Jak dowiadujemy się z "JastrzabPost", Bogusia przeczuwała, że jej ukochany Krzysztof zgłosił się do programu z samotności.

Jak pamiętamy, mężczyzna postanowił za pośrednictwem działania telewizji znaleźć kobietę, która zechce spędzić z nim resztę życia na jego wielkim gospodarstwie. Gdy już znalazł taką kobietę, pozwolił jej na marzenia i plany związane z nim, po czym postanowił popełnić samobójstwo.

To z pewnością pozostawiło Bogusię w głębokiej traumie wbrew temu, co obiecał jej Krzysztof, prosząc o rękę.

O tym się mówi: Sezon na rozsady w ogrodzie trwa. Jakie rośliny skutecznie zniechęcą ślimaki do naszych sadzonek

Zerknij też tutaj: Krzysztof Krawczyk junior miał spięcie z „teściową”. Musiał się wyprowadzić od ukochanej. Jak sobie teraz radzi syn legendarnego piosenkarza