Kilka dni temu widzowie programu „Sanatorium miłości” dowiedzieli się o tragicznym wydarzeniu. Krzysztof Pachucki, bohater jednego z sezonów popularnego programu, popełnił samobójstwo.

Tragiczna wiadomość

Ciało mężczyzny znalazła jego żona, z którą pobrał się zaledwie kilka miesięcy temu. Co więcej, para poznała się właśnie na planie popularnego programu.

Jak podaje portal Pomponik, już jakiś czas temu, żona mężczyzny wyznała, że każdy w tym wieku ma już pewne upodobania i nawyki, które ciężko jest nagle zmienić. Dodała także, że każdy z nich przeżywa nerwowe chwile i doły. Nikt jednak nie spodziewał się, że dojdzie do takiej tragedii.

Wszyscy są głęboko poruszeni

Informacja o samobójstwie mężczyzny wstrząsnęła nie tylko fanami programu, ale i produkcją. Nikt nie może uwierzyć w to, co się stało. Marta Manowska, prowadząca „Sanatorium miłości” zaoferowała wdowie po Krzysztofie, nieograniczoną pomoc i wsparcie.

Ostatnio z redakcją portalu Jastrząb Post rozmawiała także Małgorzata Tomaszewska. Kobieta wyznała, że jest głęboko wstrząśnięta całą sytuacją i skomentowała także zachowanie Marty Manowskiej, które mocno ją poruszyło.

- W tym brutalnym świecie nasi koledzy często zapominają o tym, żeby być ludźmi. A ona tym człowiekiem jest i to jest piękne – zaznaczyła Małgorzata Tomaszewska.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ALEKSANDRA KWAŚNIEWSKA ZASKOCZYŁA POKAZUJĄC STARE ZDJĘCIE MAMY. RZADKO MOŻNA ZOBACZYĆ BYŁĄ PIERWSZĄ DAMĘ W TAKIM NIEZOBOWĄZUJACYM WYDANIU

PORTAL "ŻYCIE" PISAŁ RÓWNIEŻ: NAJNOWSZY PROJEKT RZĄDU WYWOŁUJE MIESZANE REAKCJE POLAKÓW. CHODZI O EMERYTURY OBYWATELI. PARTIA RZĄDZĄCA MA ZAMIAR PRZEŚWIETLIĆ KONTA MILIONÓW OSÓB

PRZYPOMNIJ SOBIE: TA PRZYPADŁOŚĆ DOTYKA NAWET MŁODYCH OSÓB. NIEWIELE OSÓB ZDAJE SOBIE SPRAWĘ Z TEGO, JAK WYGLĄDAJĄ PIERWSZE SYMPTOMY. CZYM JEST CHOROBA PARKINSONA

PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: KURIOZALNA SYTUACJA PODCZAS PEWNEGO ŚLUBU. PAN MŁODY POSTANOWIŁ UCIEC WPROST SPRZED OŁTARZA. PO TYM, CO ZROBIŁA PANNA MŁODA GOŚCIE STANĘLI JAK WRYCI