Portak "Pomorska", zwrócił się ze specjalną prośbą do wróżki Romy, aby zdradziła, mężczyźni spod jakich znaków zodiaku mają skłonności do bycia toksycznymi w związkach. Związek z nimi to niekończąca się huśtawka emocjonalna, rozpięta pomiędzy euforią a rozczarowaniem i smutkirm.

Rak

Jednym ze znaków zodiaku, pod którym rodzą się toksyczni mężczyźni jest Rak. Nawet jeśli jest w związu od lat, nic go nie powstrzyma przed wdaniem się w romanse. Przyłapany na gorącym uczynku, do końca będzie szedł w zaparte i wypierał się zdrady.

Panna

Meżczyźni spod tego znaku zodiaku żyją w ciągłym przekonaniu, że cały świat kręci się wokół nich. Jeśli liczysz na bezinteresowność z jego strony, to bardzo mocno się rozczarujesz. Dla partnerki potrafi być cudowny i kochający, ale tylko tak długo, jak będzie mu potrzebna i będzie spełniać jego kaprysy.

Zodiak/YouTube @Prima Materia
Zodiak/YouTube @Prima Materia
Zodiak/YouTube @Prima Materia

Wystarczy, że choć raz partnerka Panny postawi granice, a jego zachowanie zmieni się o 180 stopni. W typie panny są kobiety zaradne i mogące wiele osiągnąć - dzięki nim może liczyć na dostatnie życie.

Wagi

Mężczyźni urodzeni w znau Wagi, nie są stworzeni do trwałych relacji. Najlepiej czują się, kiedy są sami. Jeśli już wchodzą w związek, oczekują od swojej partnerki bezwględnej akceptacji wszystkich swoich wad i zachowań.

Wagi panicznie boją się długoterminowych zobowiązań. Potrafią na moment przed ślubem stwierdzić, że nie są gotowi na małżeństwo i po prostu odejść.

Lwy

Mężczyźni spod tego znaku, nie lubią wychodzić poza to, co znają i to, z czym jest im wygodnie. Nie spieszy się im z podejmowaniem ważnych decyzji, czy poważnych zobowiązań. Relacja z nimi nie jest łatwa, bo nigdy do końca nie wiadomo, czego się można po nich spodziewać.

Zodiak/YouTube @Jasna Strona

Baran

Barany nie szukają partnerki, ale raczej opiekunki, która pomoże im się uporać z codziennością. Niestety wierność nie jest jego mocną stroną. Żeby ukryć swoją zdradę sięgnie po każde kłamstwo, żeby nie stracić życia, które jest dla niego wygodne.

Zgadzacie się z tym?

To też może cię zainteresować: Ważne informacje dla fanów "Królowych życia". KRRiTV nie mogła postąpić inaczej wobec 250 skarg. o co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Władimir Putin postanowił odkryć wszystkie swoje karty. "Los dał nam zadanie, abyśmy odebrali to, co należy do nas"

O tym się mówi: IMGW publikuje pilne ostrzeżenie. Kilka województw objętych alertem. Pogoda na najbliższe godziny