Jak podaje portal "Jastrząb Post", Joanna Opozda pokazała twarz swojego ukochanego synka. Fani nie mają wątpliwości, do kogo bardziej podobny jest mały Vincent.

Niełatwe chwile

Joanna Opozda w ubiegłym roku została żoną Antoniego Królikowskiego. Niedługo po ślubie, para ogłosiła, że spodziewa się narodzin pierwszego dziecka. Wszyscy, którzy mieli nadzieję, że po ślubie Królikowski wreszcie się ustatkuje, mocno się zawiedli. Jeszcze przed tym, jak Vincent przyszedł na świat, Antek wdał się w romans i wyprowadził z domu.

Portal "Jastrząb Post", powołując się na źródło z otoczenia aktora, podaje, że młody tata niespecjalnie wczuwa się w rolę. Ze swoim synkiem miał się widzieć ledwie kilka razy i to tylko po to, aby poprawić swój mocno nadszarpnięty wizerunek. Ponoć Joanna Opozda nie ma dość tego, że jej mąż wykorzystuje ich synka, aby mieć lepszą prasę.

Twarz dziecka

Joanna Opozda przyznała, że macierzyństwo mocno ją odmieniło. Aktorka stara się nie pokazywać twarzy synka. Nawet jeśli w sieci zamieszcza jego zdjęcia, zasłania jego twarz emotikoną serca. Jednak na filmiku, jaki zamieściła na Instastories widać fragment buzi malucha.

Fani nie mają wątpliwości, że Vincent odziedziczył oczy po swojej mamie. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że maluch wzrusza się słuchając muzyki z "Króla Lwa" oraz muzyki klasycznej. Dodała, że ze względu na tę wrażliwość, może swojemu synkowi włączać jedynie wesołe piosenki.

Vincent/Instagram @Joanna Opozda
Vincent/Instagram @Joanna Opozda
Vincent/Instagram @Joanna Opozda

Vincent/Instagram @Joanna Opozda
Vincent/Instagram @Joanna Opozda
Vincent/Instagram @Joanna Opozda

Wy też uważacie, że mały Vincent to wykapana mama?

To też może cię zainteresować: Krzysztof Krawczyk junior miał spięcie z „teściową”. Musiał się wyprowadzić od ukochanej. Jak sobie teraz radzi syn legendarnego piosenkarza

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wpis Małgorzaty Ohme o odchodzącym Edwardzie Miszczaku jest kompletnie nie na miejscu według internautów. Kolejna wpadka prowadzącej „Dzień dobry TVN”

O tym się mówi: Krzysztof Rutkowski zabrał głos w sprawie nagrania, które wyciekło do mediów. Co udało się ustalić na temat podsłuchów u Cichopek i Kurzajewskiego