Dorota Gardias jest w rozpaczy. Zamknęła pewien rozdział w swoim życiu.

Dorota Gardias nie ma łatwego życia miłosnego. Na jej koncie pojawiło się kilka związków, które nie zakończyły się happy endem. Dziennikarka zdecydowała się na szczery wywiad, w którym wyznaje, że jak na razie zaprzestała poszukiwań drugiej połówki. Nie chce natomiast zdradzaj tego, co nią kieruje i określa to jako kilka tajemniczych powodów.

Dorota Gardias jest znaną polska dziennikarka i prezenterką współpracującą ze stacją TVN. Kobieta ma poukładane życie zawodowe. Dużo gorzej dzieje się w jej prywatnym życiu. Jakiś czas temu dziennikarka przeszła ciężką walkę z nowotworem. Nie tylko zdrowie nie jest najlepszym filarem jej życia. Rownie ciezko układa jej się w sferze sercowej.

Dorota Gardias była przez kilka lat związana z Piotrem Bukowieckim, z którym ma córkę Hannę. Po tym dziennikarka związała się z podróżnikiem Dariuszem Pachutem. Niestety ten związek również uległ rozpadowi. Dziennikarka przyznała, że w tym momencie całą swoją energię postanowiła skupić na Hani. Okazuje się, że Dorota Gardias ma już dość poszukiwania kolejnej miłości. Przyznała, że na ten moment jest to dla niej zbyt trudne i póki co odpuszcza.

Dorota Gardias / YouTube:  ten_prawdziwy
Dorota Gardias / YouTube: ten_prawdziwy