Brytyjska rodzina królewska cieszyć się ogromnym zainteresowaniem mediów na całym świecie. Ku zdziwieniu wszystkich zarobki monarchów są różne. Wielu twierdzi, że nie należą oni do najbogatszych ludzi na świecie i wypadają przy nich blado. Specjaliści postanowili więc oszacować majątki poszczególnych członków rodu. Wiadomo, komu powodzi się najlepiej.

Zarobki członków rodziny królewskiej są nie z tej ziemi! Niektóre sumy wprawiają w osłupienie.

Okazuje sie, ze glowa rodu czyli Elzbieta II nie pojawia się nawet na liście 200 najbogatszych Brytyjczyków. Co ciekawe królowa nie jest nawet prawną właścicielką Pałacu Buckingham, które od lat zamieszkuje. Pieniądze królowa czerpie ze skarbu państwa. Przez 70 lat panowania weszła również w posiadanie kilku rodzinnych posiadłości oraz inwestycji. Zdaniem specjalistów majątek królowej wynosi ponad 2 mld zł.

Specjaliści z "The Sunday Times", którzy zajmują się przygotowaniem rankingu najbogatszych Brytyjczyków, odkryli przed nami wszystkie tajemnice majątku monarchów.

Druga najbogatsza osoba po królowej jest książę Karol, którego majątek szacuje się na aż 400 mln dolarów. Książę William może natomiast pochwalić się majątkiem o wysokości około 30 mln dolarów z czego 13 mln. dolarów, to spadek po mamie, księżnej Dianie. Podobnym majątkiem moze pochwalic sie książę Harry, którego własności również oscylują w okolicach kwoty 30 mln dolarów.

Królowa Elżbieta II
Królowa Elżbieta II
Królowa Elżbieta II

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Dzisiaj niespokojna pogoda w całym kraju. IMGW wydał ostrzeżenia zapowiadając burze z gradem. Co jeszcze znalazło się w prognozie na czwartek

Jak informował portal „życie.news”: Duchowny postanowił wyjaśnić kwestię, która sprawia wielu osobom problem. Teraz już nie powinno to nikomu sprawić kłopotu. O czym mowa

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Została królową turnusu, a po programie jej życie się kompletnie zmieniło. Co słychać u popularnej Halinki z „Sanatorium miłości”

Sprawdź również ten artykuł: Wywiad z Ołeną Zełenską nagle przerwano. Na twarzy ukraińskiej pierwszej damy dało się dostrzec wyraźny niepokój. Co się dokładnie wydarzyło