Miszczak ma już nową propozycję pracy? Być może zastąpi jedną z najbardziej znanych dyrektor, która działa w popularnej stacji.

Niedawno do mediów przedostała się szokująca wiadomość, która mówi o tym, że Edward miszczak ma opuścić stację TVN. Informacja o odejściu dyrektora wstrzasnela niemal wszystkimi. Teraz pojawily się plotki na temat tego, że być może przejdzie on do konkurencji. Czy to prawda?

Dyrektor programowy TVN podjął ostatnio decyzję o zrezygnowaniu z posady. Zszokowane media zaczęły domyślać się powodów, które mogą stać za tak radykalna decyzja. Pojawiły się plotki dotyczące tego, że miałby on zastąpić Ninę Terentiew, która jest dyrektorem Polsatu.

Edward Miszczak był związany z TVN od samego początku działania stacji czyli od 1997 roku. Informacja o tym, że zamierza zrezygnować z funkcji dla wielu okazała się bardzo szokująca. Szybko zaczęto doszukiwać się kolejnego dna. Póki co nie ma żadnych informacji potwierdzających odejście carycę Polsatu ani objęcia jej stanowiska przez Edwarda Miszczaka.

Edward Miszczak. Źródło: youtube.com
Edward Miszczak. Źródło: youtube.com
Edward Miszczak. Źródło: youtube.com

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Dzisiaj niespokojna pogoda w całym kraju. IMGW wydał ostrzeżenia zapowiadając burze z gradem. Co jeszcze znalazło się w prognozie na czwartek

Jak informował portal „życie.news”: Duchowny postanowił wyjaśnić kwestię, która sprawia wielu osobom problem. Teraz już nie powinno to nikomu sprawić kłopotu. O czym mowa

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Została królową turnusu, a po programie jej życie się kompletnie zmieniło. Co słychać u popularnej Halinki z „Sanatorium miłości”

Sprawdź również ten artykuł: Wywiad z Ołeną Zełenską nagle przerwano. Na twarzy ukraińskiej pierwszej damy dało się dostrzec wyraźny niepokój. Co się dokładnie wydarzyło