Gdy okazało się, że Edward Miszczak opuszcza szeregi zarządu TVN, media społecznościowe usiane zostały informacjami na ten temat, a także wspomnieniami związanymi z byłym już szefem.

Po 25 latach TVN opuszcza Edward Miszczak. Kto mógłby go zastąpić na stanowisku dyrektora programowego?

Agnieszka Woźniak-Starak swoim ostatnim wpisie na Instagramie Nie ukrywa ogromnej sympatii i sentymentu, jaki żywi do Edwarda Miszczaka, który najwyraźniej zasłużył sobie na szacunek i sympatię wielu pracowników telewizji TVN.

Ten sympatyczny brodaty pan przeszło 25 lat piastował funkcję dyrektora programowego stacji TVN, i dlatego też tak bardzo istotna była pozytywna relacja między nim a resztą związanych z TVN ludzi.

Na mediach społecznościowych pojawiło się mnóstwo postów zawierających podziękowania za lata współpracy, a także wspomnienia ludzi, na których drodze Edward Miszczak pojawił się chociaż raz.

Dziennikarka i prezenterka od lat związana z telewizją TVN opublikowała archiwalne zdjęcie, na którym widać roześmianego Edwarda Miszczaka na pierwszym planie, natomiast za jego plecami odbywa się scena, którą niegdyś podsumował Piotr Woźniak-Starak na swoim instagramowym profilu.

W sekcji komentarzy pojawiło się wspomnienie na ten temat, na które wdowa po producencie filmowym odpowiedziała z sentymentem - Pamiętam jak pani mąż podpisał to zdjęcie "knują za plecami szefa" - ktoś skomentował - tak, dokładnie 😁 - odpowiedziała dziennikarka.

O tym się mówi: Pożegnano Krzysztofa Pachuckiego. Miejsce jego ostatniego spoczynku zaskakuje wyglądem

Zerknij: Niepokojące wieści przekazał Wojciech Glanc. Jasnowidz ostrzega. To jest bardzo ważne