Nie jest tajemnicą już od bardzo dawna, że zarówno Wojciech Glanc, jak i Krzysztof Jackowski od długiego czasu przestrzegają Polaków przed tym, co nazwali systematyczną realizacją ponurego scenariusza, który zakłada totalną kontrolę nad społeczeństwem i pozbawienie ludzi jakiegokolwiek dobra i własnych środków finansowych.

"Poziom życia spadnie...i to bardzo"

Wojciech Glanc wspominał jakiś czas temu o dostrzegalnym wybuchu gdzieś na Wschodzie, a także o ludziach beztrosko spacerujących w ciepły, letni dzień kompletnie nieświadomych tego, co za chwilę iść spotka.

Przerażająca wizja krwawego morza i bożka Inków domagającego się krwi zapadło w pamięci wielu jego słuchaczy.

Teraz Pomponik donosi o kolejnej przepowiedni jasnowidza odnośnie bankructwa Polski i wielkich problemów związanych z obsługą bankomatów i dostępu do jakichkolwiek usług bankowych. Opowiedział o kłopotach z wypłaceniem środków i o uczuciu, że nasz kraj zbankrutował.

Czy Polska będzie bankrutem? Polska jest bankrutem, tylko my jeszcze o tym nie wiemy. Bieda z nędzą w pozłotce po prostu, jakby to wszystko to był blichtr [...]. Mam bardzo poważne obawy, jeśli chodzi o okres jesienny [...]. Jak byśmy znowu mieli płacić w milionach [...]. Będziemy słyszeć o ludziach umierających z głodu - powiedział jasnowidz, zaznaczając, że czerwiec i lipiec będą w miarę spokojnym czasem, choć lipiec zapoczątkuje przełom.

Ostrzegł przed podróżą do Mołdawii i stwierdził, że media nie podały najistotniejszej informacji, która jest kluczowa w podejmowaniu przez nas ważnych decyzji. Powiedział o prowokacjach lotniczych i zaginionych samolotach, a wszystko już od sierpnia.

YouTube/Jasnowidz - Hipnotyzer - Wojciech Glanc

O tym się mówi: Córeczka księcia Harry'ego i Meghan Markle skończyła roczek. Jej prababcia także miała ważny dzień. Są nowe zdjęcia Lilibet

Zerknij: Ten film został wyemitowany prawie 40 lat temu. Jak teraz wygląda aktorka, która wcieliła się w rolę Ani z Zielonego Wzgórza