Książę Harry i Meghan, księżna Sussex, ujawnili nowe zdjęcie swojej córki Lilibet, po celebrowaniu jej pierwszych urodzin w sobotę w Frogmore Cottage w Windsor w Wielkiej Brytanii, ogłosił rzecznik rodziny.

Księżniczka Lilibet skończyła roczek. Data zbiegła się z jubileuszem jej prababci

Para „pozostaje niezwykle wzruszona niezliczonymi życzeniami urodzinowymi dla ich córki, Lilibet Diany Mountbatten-Windsor”, powiedział rzecznik, dodając, że „zdumieli się, gdy dowiedzieli się”, że darowizny na jej cześć dla World Central Kitchen (WCK) wyniosły ponad 100 000 dolarów.

„WCK jest pierwsze na pierwszej linii frontu, dostarczając posiłki w odpowiedzi na kryzys humanitarny, klimatyczny i społeczny. Budują odporne systemy żywnościowe z lokalnymi rozwiązaniami. Ostatnio zapewnili wsparcie w Uvalde, Teksasie i na Ukrainie” – ogłosił rzecznik, powiedział, że organizacja jest „szczególnie bliska ich sercom”.

Harry i Meghan pojechali do Wielkiej Brytanii, aby świętować jubileusz królowej, czterodniowy weekend świąteczny, aby uczcić bezprecedensowe 70-letnie królowanie. W piątek para pierwszy raz od przeszło dwóch lat pojawiła się publicznie na królewskim wydarzeniu, kiedy uczestniczyli w nabożeństwie dziękczynnym dla monarchy w uświęconym otoczeniu katedry św. Pawła.

O tym się mówi: Św. pamięci Krzysztofa z "Rolnik szuka żony" znalazła żona Bogusia. Co go skłoniło do targnięcia się na życie

Zerknij: Ten film został wyemitowany prawie 40 lat temu. Jak teraz wygląda aktorka, która wcieliła się w rolę Ani z Zielonego Wzgórza