Będąc jedną z głównych atrakcji serialu "Pierwsza miłość", Aneta Zając na oczach widzów zmieniała swoje życiowe role. Z żony, przerażała się w żonę i mamę, by potem stać się mamą i rozwódką.

Aneta Zając zaskoczyła fanów decyzją. Tego raczej nie przewidzieli producenci "Pierwszej miłości"

Jej wygląd, a co za tym idzie, również poczucie komfortu ulegały przemianom wraz z biegiem lat. Wielu pamięta, jak Aneta Zając zrobiła się krąglejsza podczas ciąży i przez pewien czas było widać, że jest jej troszeczkę więcej, niż przed ciążą.

To jednak w żadnym stopniu nie przeszkadzało producentom serialu, ani tym bardziej wiernym fanom aktorki.

Postanowiła ona jednak zrzucić kilka kilogramów, aby poczuć się lepiej i wygodniej. Jej przemiana przyprawiła o zawrót głowy męską stronę widowni, natomiast panie z pewnością poczuły się zmotywowane do osiągnięcia podobnych efektów.

Teraz tabloidy rozpisują się na temat informacji, jaką Aneta Zając opublikowała na swoim InstaStories całkiem niedawno.

źródło: Instagram/Aneta Zając

Jak się okazuje, aktorka postanowiła zadziałać w kwestii swojego wyglądu bardziej radykalnie, poddając się operacji wszczepienia implantów piersi, które trzymała w dłoni, pozując do zdjęcia.

Zdjęcie opublikowane na InstaStories jest kontynuacją opowieści o tajemniczym prezencie, jaki aktorka otrzymała od przyjaciół z okazji swoich 40 urodzin.

Czy faktycznie jedne z najbliższych osób Anety Zając dały jej w prezencie większe piersi?

O tym się mówi: Joanna Opozda szczerze o tym, kto wspierają w opiece nad dzieckiem. To szczęście, że ma kogoś takiego

Zerknij: Leśnicy zradzają sposób na walkę z komarami. Tani i bardzo skuteczny sposób