Losy aktorki, sposób, w jaki rozpoczęła nowy etap w życiu i przyczyny, dla których była zmuszona do zmian, stały się informacją publiczną, za sprawą działania internetu, tabloidów, a przede wszystkim samych celebrytów dzielących się swoimi prywatnymi sprawami z resztą świata.

Joanna Opozda zdradziła, kto pomaga jej w wychowywaniu syna

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez joanna opozda (@asiaopozda)

Niezależnie od tego, czy każdego dnia wrzucają aktualizację o sobie, czy publikują jedno obszerne oświadczenie, zawsze się znajdą tacy dziennikarze, którzy dotrą do osób z bliskiego otoczenia celebrytów, by wypytać o tajne szczegóły z ich życia.

Wielu zapewne zastanawiało się, jakim cudem Joanna Opozda powróciła w siodło show-biznesu, będąc samotnie wychowująca dziecko matką.

Jak się okazuje, Joanna Opozda sama opowiedziała w wywiadzie udzielonym jednemu z tabloidów, kto wspiera ją w wychowywaniu synka. Super Express donosi, że Joanna Opozda na swoim instagramowym profilu opublikowała w Dniu Mamy poruszający post dotyczący tego, że jest to jej pierwszy Dzień Matki.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez joanna opozda (@asiaopozda)

Tabloid poruszył również temat rozmowy aktorki z dziennikarzami, w jaki sposób wspiera ją jej własna mama przy opiece nad Vincentem.

Mama mi pomaga bardzo. Nie wiem, czy się dużo wysypiam, nie da się dobrze wysypiać. Jakoś mniej śpię i o dziwo daję radę. Mam energię. Dzisiaj spałam bardzo krótko, a jestem pełna sił. Cały czas dostaję zdjęcia, dostaję wideo, cały czas pytam. Wiem, że jest bezpieczny z moją mamą. Bardzo ją kocha i jest zżyty. Tuż po narodzinach mama go od razu kangurowała, więc jest w dobrych rękach - wyznała celebrytka w wywiadzie.

O tym się mówi: Numizmatycy informują o możliwości zdobycia sporej kwoty. Dlaczego warto przejrzeć swój portfel

Zerknij: Leśnicy zradzają sposób na walkę z komarami. Tani i bardzo skuteczny sposób