Całkiem nowe, zaskakujące wieści dotyczące Rosji właśnie ujrzały światło dzienne. Czy rosyjscy generałowie knują plany przeciwko Putinowi? Czy to koniec jego panowania? Wypowiedź eksperta budzi zaskoczenie – ta wizja wydaje się być bardzo realna. O co chodzi?

Nie da się ukryć, że plan Putina co do zdobycia Ukrainy nie powiódł się - już po pierwszych kilku dniach widać było ogromny upór i zawziętość wojsk Ukraińskich broniących swojego narodu.

Z każdym kolejnym dniem trwania wojny frustracja i złość Władimira Putina rośnie, a jak podają różne źródła - stan zdrowia prezydenta Rosji także jest coraz gorszy.

Zdaniem profesora studiów nad konfliktami i bezpieczeństwem z Wielkiej Brytanii oficerowie wojsk rosyjskich mogą w każdej chwili odwrócić się przeciwko władcy.

Czy planują zamach na prezydenta?

Specjalista twierdzi, że zamach na Putina jest bardzo realnym scenariuszem. Sądzi, że najlepsze jednostki rosyjskie mogłyby wycofać się z Ukrainy i zmierzać do Moskwy, po czym ukradkiem zlikwidować prezydenta.

- Telewizja podałaby nagle, że prezydent nie czuje się dobrze, że dostał ataku serca (...) a potem, że jest już nowy przywódca. - mówi ekspert.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: SAM JEJ WIDOK NA NIEBIE WYWOŁUJE WIELKĄ GROZĘ. W ŚRODĘ POJAWIŁA SIĘ NAD POLSKĄ. CZYM JEST SUPERKOMÓRKA BURZOWA I JAK POWSTAJE? EKSPERCI ODPOWIADAJĄ