Nieprawdopodobne informacje prosto z Zakopanego. Podczas koncertu zespołu Golec uOrkiestra wydarzyła się sytuacja, która dosłownie mrozi krew w żyłach. Fani zaniemówili, potrzebna była interwencja odpowiednich służb ratunkowych. Co tam się wydarzyło?

Golec uOrkiestra, czyli zespół składający się z braci: Łukasza oraz Pawła jest grupą, którą zna niemalże każdy - zarówno starsi słuchacze, jak i ci najmłodsi. Hity zespołu są śpiewane od lat, a sama grupa regularnie pojawia się na wielu imprezach masowych z okazji różnych wydarzeń.

W piątek 3 czerwca bracia dali koncert w Zakopanem - świętowano 25 – lecie złożenia wizyty w Tatrach przez samego papieża, Jana Pawła II. Koncert przebiegał znakomicie, fani byli zadowoleni, aż do pewnego momentu, w którym zrobiło się groźnie...

Potrzebna była interwencja lekarza!

W pewnym momencie jedna osoba wśród publiczności zasłabła - był to 71-letni mieszkaniec Zakopanego, który przyszedł na koncert z żoną. Mężczyzna choruje na serce, zatem problemy zdarzały się już wcześniej, lecz tym razem było naprawdę poważnie.

Od razu zorganizowano pomoc - dopóki nie przyjechała karetka, emeryta reanimowali policjanci. Akcja trwała długo, bo aż 20 minut, lecz na szczęście wszystko skończyło się dobrze - mężczyzna odzyskał przytomność i został zabrany do szpitala, gdzie przebywa pod opieką specjalistów.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: SAM JEJ WIDOK NA NIEBIE WYWOŁUJE WIELKĄ GROZĘ. W ŚRODĘ POJAWIŁA SIĘ NAD POLSKĄ. CZYM JEST SUPERKOMÓRKA BURZOWA I JAK POWSTAJE? EKSPERCI ODPOWIADAJĄ