Aktorka ojca synów poznał na planie serialu, lecz wychowuje ich samotnie. Już wtedy była na emeryturze i dorabiała sobie drobnymi rolami.

Wzbudziła sensację zostając w wieku 60 lat mamą trzech chłopców

Każdy, kto interesował się jej przypadkiem, mocno się zastanawiał nad kwestiami finansowymi związanymi z wychowywaniem trójki dzieci ze skromnej emerytury przekraczającej ledwie 1200 zł.

Teraz jej synowie mają już 7 lat, a aktorka zdecydowała się przyjąć propozycję zagrania dwóch gościnnych ról w serialach. Miejmy nadzieję, że będzie mogła od czasu do czasu dorobić sobie do emerytury tak okrutnie groteskowych wczasach.

Powiedziała przed laty w wywiadzie, ze ma nadzieje zachować sprawność i wygląd jak najdłużej, aby móc utrzymać dzieci z granych od czasu do czasu ról.

Osoba z otoczenia aktorki skomentowała sytuację rodzinną Barbary Sienkiewicz - Teraz, kiedy dzieci są już duże, Barbara postanowiła wrócić do zawodu. Planuje częściej występować. Liczy na fajne role - stwierdziła koleżanka artystki, która za dzień zdjęciowy może zarobić od 700 złotych do 1000 złotych według doniesień "Super Expressu".

O tym się mówi: Joanna Przetakiewicz i jej finansowy sukces. Jak osiągnęła miano jednej z najzamożniejszych w kraju

Zerknij tutaj: Widzowie pokochali serial "Daleko od szosy". Los nie oszczędzał pierwowzorów bohaterów produkcji, ani grających w nim aktorów