Joanna Przetakiewicz (55 l.) jest uważana za niezwykle zamożną kobietę. Jednak jej zmagania życiowe mocno zapadły jej w pamięci i pozwoliły coś zrozumieć.

Bizneswoman przez dwa miesiące sprawdzała, jakie ma wydatki, ile pieniędzy ma do dyspozycji, co się dzieje w jej budżecie

Celebrytka ujawniła, iż przed laty zmagała się z problemami finansowymi. Zrelacjonowała także, jak zdołała pokonać kłopoty z brakiem pieniędzy.

Życie Joanny Przetakiewicz udzieliło jej poważnej lekcji. Kobieta zdecydowała się na zamęście, mając jedynie 20 lat. Z małżonkiem wydała na świat trzech synów: Olka, Filipa i Kubę. Po wspólnych szesnastu latach małżonkowie zdecydowali się na rozwód. Ta decyzja była kluczowa i mocno wpłynęła na dalsze postępowanie celebrytki.

Wyszłam z domu tak, jak stałam, z trójką dzieci. W związku z tym musiałam wynająć mieszkanie i poczynić wiele kroków, żeby odbudować życie. To był dla mnie bardzo trudny moment, bo zainwestowałam wszystkie swoje oszczędności w kolejną firmę, kupiłam mieszkanie w stanie surowym, czyli właściwie niewiele można było z nim zrobić - wyznała.

Matka trzech chłopców ujawniła swój sposób na polepszenie finansowej sytuacji. Jak się okazuje, zapisywanie wszelkich wydatków, nawet gumy do żucia, pomogło jej ocenić sytuację. Jak przyznała, dwa miesiącetakiego działania zrozumiała, że nie ma zamiaru z niczego rezygnować, więc jedynym rozwiązaniem będzie zarabianie jeszcze więcej.

O tym sie mówi: Karolina Kowalkiewicz publikuje przed walką z Felice odważne zdjęcie. Czy wywołało to nieładną reakcję rywalki

Zeeknij: Wiele wskazuje na to, że jubileusz 70-lecia panowania Elżbiety II nie poprawił relacji wśród Royalsów. William i Harry z żonami siedzieli oddzielnie