Karolina Kowalkiewicz przechodzi aktualnie najgorszy okres swojej kariery zawodowej. Karolina wychodzi z porażki z Jessicą Penne przez poddanie prawie rok temu.

Jej ostatnia wygrana miała miejsce w 2018 roku przeciwko przeciwnikowi tego weekendu, Herrig. Porażka Karoliny w ten weekend może pieczętować koniec jej kariery w UFC.

Karolina Kowalkiewicz zachwyciła internautów pewnym zdjęciem

Kowalkiewicz ma silne doświadczenie w muay thai i będzie starała się wykorzystać swoją wyjątkową umiejętność uderzania na swoją korzyść przeciwko Herrig.

Choć można bez skrępowania napomknąć, że najlepsze lata ma już za sobą, wciąż przed Polką jest klarowna droga do zwycięstwa. Mając to na względzie, atrakcyjnie będzie zobaczyć, czy głowa Kowalkiewicz nadal jest w MMA po kilku przegranych. Od samego początku podejrzewa się, że Herrig będzie starała się dyktować działanie swoim wielofunkcyjnym uderzeniem zamierzając rzucić się na Kowalkiewicz w rewanżu.

Tymczasem w mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie "prezentacyjne" Karoliny, która na instagramowym profilu zaprezentowała się w stroju do walki. Jej mocno wypracowane ciało wyraźnie zdradza oznaki ogromnej siły i wytrzymałości.

O tym się mówi: "Sanatorium miłości". Zosia pochwaliła się archiwalnymi zdjęciami. Jej kibić oszałamia

Zerknij: Katarzyna Cichopek nie ma najlepszej passy. Aktorkę przyłapano na gorącym uczynku. O co chodzi