Jak podaje portal "Super Express", Katarzyna Cichopek nie znika z pierwszych stron gazet. Wszystko zaczęło się od informacji o rozstaniu z Marcinem Hakielem, z którym była związana przez 17 lat. Potem pojawiły się spekulacje, że aktorka miała zostawić męża dla swojego kolegi z pracy. Im bliżej rozwodu, tym więcej wskazuje na to, że nie obejdzie się bez publicznego prania brudów. To wszystko musiało mocno wpłynąć na Katarzynę Cichopek, która złamała przepisy obowiązujące na drodze.

Będzie publiczne pranie brudów?

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel przez bardzo wiele lat postrzegani byli, jako wyjątkowo zgrana para i małżeństwo niemal idealne. Zresztą sami umiejętnie starali kreować taki wizerunek w mediach społecznościowych. Kilka tygodni temu para ogłosiła, że po wspólnie spędzonych 17. latach, zdecydowali się rozstać.

Choć początkowo zarzekali się, że nie będa komentowali sprawy, Marcin Hakiel dość szybko postanowił opowiedzieć o swoich uczuciach publicznie. W rozmowie z Aleksandrą Kwaśniewską zasugerował, że żona zostawiła go dla innego mężczyzny. Potem pojawiła się sprawa podsłuchanej rozmowy aktorki i Macieja Kurzajewskiego.

I choć wiele wskazywało na to, że Cichopek i Hakiel dogadali się w sprawie warunków rozwodu, niespodziewanie media obiegła wiadomość, że aktorka zmieniła adwokata. Zdecydowała się ponoć odstąpić od ustalonych wcześniej warunków.

Szum medialny i natłok spraw nie wpływa szczególnie korzystnie na Kasię Cichopek. Jak donosi "Super Express", aktorka miała wjechać na skrzyżowanie na czerwonym świetle. Tabloid wskazuje, że trudno jej zarzucać, że zrobiła to z premedytacją, być może jej myśli krążyły wokół problemów, na jakich brak nie może narzekać. Zdjęcia znajdziecie tutaj.

Co sądzicie o całej sprawie?

To też może cię zainteresować: Zamieszanie wokół patriarchy Moskwy i Wszechrusi. Cyryl I jednak nie na czarnej liście osób objętych sankcjami. Kłótnia wśród państw Unii Europejskiej

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Te kamienie przyciągają szczęście, powodzenie i miłość. Aby pokazały swoją moc, muszą odpowiadać naszym znakom zodiaku. Jak je wybrać

O tym się mówi: Majątki senatora PiS i marszałka Senatu. Czy panowie Karczewski i Grodzki odczuwają finansowe skutki swych decyzji politycznych