Najnowsze doniesienia dotyczące Małgorzaty Rozenek – Majdan mogą zaskoczyć wiele osób. Kobieta, której od lat wszędzie pełno ostatnio nie pojawia się w żadnym z programów telewizyjnych. Co się dzieje? Perfekcyjna Pani Domu zdradza swoje marzenie...

Małgorzata Rozenek – Majdan w świecie show – biznesu pojawiła się nagle i niespodziewanie. Kobieta, która swoją przygodę z popularnością rozpoczęła programem “Perfekcyjna Pani Domu” w przeciągu zaledwie kilku lat może pochwalić się prowadzeniem wielu innych produkcji.

Wśród najważniejszych można wymienić “Projekt Lady”, “Bitwa o dom”, “Project Runaway” czy “Rozenek cudnie chudnie”. Celebrytka była gwiazdą stacji TVN, lecz w ostatnim czasie kobieta nie pokazuje się w żadnym z programów. Co się dzieje?

Małgorzata Rozenek – Majdan zdradza swoje marzenie telewizyjne

Niedawno Małgorzata Rozenek wyznała, że marzy jej się prowadzenie “Dzień Dobry TVN”! Prezes stacji jednak nie wypowiada się na ten temat. Dlaczego jednak zniknęła z telewizji - być może kobieta postanowiła poświęcić się bardziej rodzinie lub prowadzonej przez siebie firmie odzieżowej - na brak popularności jednak nie może narzekać!

- Bardzo chciałabym poprowadzić "Dzień Dobry TVN". Długo chodzę koło Edwarda z tym tematem. Zupełnie poważnie, mam programy, które marzyłoby mi się je zrealizować. - wyznała.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: SAM JEJ WIDOK NA NIEBIE WYWOŁUJE WIELKĄ GROZĘ. W ŚRODĘ POJAWIŁA SIĘ NAD POLSKĄ. CZYM JEST SUPERKOMÓRKA BURZOWA I JAK POWSTAJE? EKSPERCI ODPOWIADAJĄ