Najnowsze informacje o Joannie Opoździe właśnie ujrzały światło dzienne. Aktorka udzieliła pierwszego wywiadu po porodzie, w którym szczerze opowiada o macierzyństwie. Kobieta powoli staje na nogi po minionych wydarzeniach – co takiego mówi? Koniecznie przeczytaj!

Joanna Opozda jest postacią, która największą popularność i rozgłos zdobyła dzięki związkowi z Antkiem Królikowskim. Mimo iż zajmuje się aktorstwem, w swoim dorobku artystycznym nie ma zbyt wielu dużych osiągnięć, lecz to burzliwy związek zaprowadził ją na ścianki i pierwsze strony gazet.

Niestety, związek ten nie był bajkowy - kłótnie, rozstania, po czym ślub, ciąża i... ponowne rozstanie to istny rollercoaster dla uczuć i emocji. Aktorka przeżywała naprawdę ciężkie chwile, lecz teraz staje na nogi, a ma dla kogo!

Joanna Opozda szczerze o macierzyństwie

Joanna Opozda w ostatnio udzielonym wywiadzie wypowiedziała się szczerze na temat macierzyństwa i wychowywania dziecka. Stwierdziła, że jest to coś niesamowitego, a samotne macierzyństwo nie przeraża jej, gdyż może liczyć na wsparcie rodziny i przyjaciół.

- Ta miłość do dziecka jest czymś niesamowitym, nie wiedziałam, że można tak kochać drugiego człowieka, dopóki nie urodziłam synka. Naprawdę jest to coś niesamowitego. - wyznała z dumą.


JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: SAM JEJ WIDOK NA NIEBIE WYWOŁUJE WIELKĄ GROZĘ. W ŚRODĘ POJAWIŁA SIĘ NAD POLSKĄ. CZYM JEST SUPERKOMÓRKA BURZOWA I JAK POWSTAJE? EKSPERCI ODPOWIADAJĄ