Zmiany na posiadłości zmarłego już artysty, Krzysztofa Krawczyka! Wdowa po artyście postanowiła zrobić porządki i od pewnego czasu trwa tam wielki remont! Co konkretnie chce zmienić żona historii muzyki?

Krzysztof Krawczyk był postacią, która do historii polskiej muzyki wniosła niesłychanie wiele. Mężczyzna już na zawsze zapisze się w pamięci tysięcy Polaków dzięki swoim fenomenalnym utworom, które są ponadczasowe i chętnie śpiewane zarówno przez starszą publiczność, jak i najmłodszych.

Wieść o śmierci artysty, która miała miejsce w zeszłoroczną Wielkanoc, 5 kwietnia 2021 roku wstrząsnęła wszystkimi, a same uroczystości pogrzebowe legendy były oblegane przez fanów.

Wielki remont w willi Krzysztofa Krawczyka

Wdowa po zmarłym artyście w udzielanych raz po raz wywiadach mówi otwarcie, że w dalszym ciągu nie może pozbierać się po śmierci męża. Zebrała jednak siły, aby uporządkować willę, w której mieszkali wspólnie. Przede wszystkim chce wygospodarować miejsce na trofea męża, ale też pomalować wnętrza czy wymienić niektóre z mebli.

- Przez lata uzbierało się setki nagród, statuetek, dyplomów, które otrzymywał Krzysztof. Teraz Ewa chce je pięknie wyeksponować, powiesić na ścianach, bo część z nich była po prostu odkładana i leżała gdzieś tam po szafkach. - mówi Andrzej Kosmala.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: SAM JEJ WIDOK NA NIEBIE WYWOŁUJE WIELKĄ GROZĘ. W ŚRODĘ POJAWIŁA SIĘ NAD POLSKĄ. CZYM JEST SUPERKOMÓRKA BURZOWA I JAK POWSTAJE? EKSPERCI ODPOWIADAJĄ