Spekulacje dotyczące pogarszającego się stanu zdrowia Władimira Putina, które dotychczas były uważane za plotki są potwierdzane przez kolejne osoby. Co dzieje się z inicjatorem ataków na Ukrainę? Te diagnozy brzmią bardzo poważnie... Koniecznie przeczytaj!

Trwająca wojna na Ukrainie daje się we znaki od samego początku jej trwania, czyli 24 lutego. Niestety, wojska rosyjskie nie zamierzają się wycofać pomimo ogromnego upływu czasu i strat materialnych oraz ludzkich.

W mediach coraz częściej pojawiają się informacje, jakoby prezydent Rosji – inicjator agresywnych działań - miał coraz gorsze wyniki zdrowotne. Co takiego się zatem dzieje?

Władimir Putin w ciężkim stanie?

Jak donoszą media, istnieje spore prawdopodobieństwo, że prezydent Rosji zmaga się z nowotworem, a jego rokowania nie są dobre. Diagnoza ta została potwierdzona przez cenionych urzędników w USA: Dyrektora Wywiadu Narodowego, pracownika Agencji Wywiadu Ochronnego oraz oficera Sił Powietrznych.

Uczeni także obawiają się, co będzie dalej, jeżeli rosyjski prezydent odejdzie - spekulują, że może dojść do walki o władzę.

- Rosja uzbrojona w broń nuklearną jest nadal Rosją uzbrojoną w broń nuklearną, bez względu na to, czy Putin jest silny, czy słaby, czy u władzy, czy bez niej. - mówią.