Całkiem nowe wieści prosto z brytyjskiego pałacu rodziny królewskiej. Właśnie zaczęły się długi wyczekiwane obchody jubileuszu panowania królowej Elżbiety. Po przybyciu Harry’ego i Meghan do Londynu zgromadzona ludność zareagowała bardzo wymownie... Zachowanie Brytyjczyków mówi samo za siebie – o co chodzi?

O tym, że królowa Elżbieta II właśnie zaczyna świętować jubileusz panowania na tronie wie niemalże każdy. Ta uroczystość była wyczekiwana od wielu miesięcy, a samą organizacją zajmowało się wiele osób od długiego czasu.

Dla przypomnienia - królowa Elżbieta właśnie świętuje swoje 70 – lecie panowania na tronie, ta rocznica nazywana jest platynową, a jednocześnie swoje urodziny. Z racji tak ważnego wydarzenia na ceremonii nie mogło zabraknąć nikogo, nawet Harry’ego i Meghan, którzy po wielu wybrykach stracili w oczach Brytyjczyków...

Wymowna reakcja Brytyjczyków mówi sama za siebie!

Po dotarciu na miejsce Meghan i Harry zostali... wybuczeni przez tłum zebranych ludzi! Para była zdecydowanie zniesmaczona, lecz ta reakcja była do przewidzenia.

- Większość ludzi śmiała się, ponieważ teraz są globalnymi pośmiewiskami po tych wszystkich obłudnych wybrykach, które zagarniają pieniądze i niszczą królewskie imię. - mówi Piers Morgan.