Już od bardzo dawna możemy usłyszeć w polskiej nomenklaturze stwierdzenie, że Jolanta Kwaśniewska jest jedną z najbardziej stylowych kobiet w przestrzeni publicznej, a porównywana z każdą z pierwszych dam Rzeczypospolitej Polski, mogłaby na równi konkurować z Agatą Dudą.

Jolanta Kwaśniewska wciąż podawana jest jako przykład świetnego stylu

Od wielu lat Jolanta Kwaśniewska cieszyła się ogromnym podziwem ze względu na jej dopracowany i zawsze perfekcyjny styl i wygląd. Niezależnie od poglądów i preferencji politycznych, należy Jolancie Kwaśniewskiej przyznać, że niewiele wiadomo o jej ewentualnych wpadkach związanych z modą, czy obyciem w przestrzeni publicznej i na politycznej arenie międzynarodowej u boku męża prezydenta.

Jako pierwsza dama towarzyszyła swojemu mężowi we wszelkich spotkaniach i delegacjach, a także w dalekich podróżach służbowych. Nie mogliśmy się powstydzić tak eleganckiej i pięknej pierwszej damy, która z naturalną gracją oddawała pierwsze skrzypce mężowi, pozostając w pobliżu ze wsparciem i wdziękiem.

W wywiadzie udzielonym po latach Jolanta Kwaśniewska przyznała, że choć sama dobierała każdy element swojej stylizacji i płaciła za wszystko z własnej kieszeni, te wszystkie kostiumy i kreacje były elementami narzuconymi z góry, w których czuła się przebrana. Jak przyznała, woli jednak styl luźniejszy i sportowy. Jak podaje Wirtualna Polska, jest uznawana przez sporą grupę ludzi za ikonę stylu, w związku z czym wiele pań inspiruje się jej stylizacjami.

O tym się mówi: Czy koniec Putina zbliża się wielkimi krokami. Amerykański wywiad nie pozostawia złudzeń

Zerknij: Marta Manowska przeżywa trudny czas. Jej ostatnie zdjęcie poważnie zaniepokoiło wielu fanów. Gwiazda wyjaśniła co się stało. Chodzi o pracę