Marta Manowska jest jedną z najbardziej znanych twarzy Telewizji Polskiej. Prowadzi takie programy jak „Rolnik szuka żony” i „Sanatorium miłości”.

Na brak pracy nie może narzekać. Dlatego tym bardziej jak portal „Jastrząb Post” podaje, fanów zaniepokoiło jej ostatnie zdjęcie dodane pokazane w sieci.

Dziennikarka zapozowała na tle okien z widokiem na mieszkania. Na fotografii ma założone ręce i smutną minę. Wygląda też na bardzo przygnębioną.

„To były bardzo trudne dni „Matki wojny”” – napisała na Instagramie.

Jak się okazuje, chodzi tutaj o serię reportaży o kobietach, które wraz ze swoimi dziećmi musiały uciekać z terenów ogarniętych wojną w związku z atakiem Rosji na Ukrainę.

Rozmowy z bohaterkami dokumentów musiały być na pewno bardzo wyczerpujące biorąc pod uwagę okropieństwa wojny, której doświadczyły w ostatnich miesiącach.

Marta Manowska już ostatnio wspominała w jednym z programów, że tego typu projekty wpływają na jej życie osobiste. Poznawanie życiowych dramatów innych ludzi sprawia, że nie zawsze jest w stanie potem radośnie spędzać czas z najbliższymi.

Dziennikarka od początku angażuje się w pomoc ofiarom wojny na Ukrainie. Na początku pomagała będąc wolontariuszem przy zbiórkach żywności i najpotrzebniejszych artykułów, a teraz nagłaśnia historie uchodźców.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Wizyta na stacji benzynowej jest zmorą milionów Polaków! Wkrótce ceny paliw mają drastycznie wzrosnąć. Jest zaskakujące potwierdzenie doniesień mediów

Jak informował portal „życie.news”: Krzysztof Jackowski z niezwykle mroczną przepowiednią. Jasnowidz zapowiedział, co stanie się w światowej polityce. To ma być decydujący dla świata rok

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: To będzie rozwód dekady! Kasia Cichopek i Marcin Hakiel spotkają się na sali sądowej. Aktorka zmieniła prawnika. Czy polubowne ustalenia pójdą w kosz

Sprawdź również ten artykuł: Już w sobotę odbędzie się konwencja Prawa i Sprawiedliwości. Czy Aleksander Kwaśniewski skradnie Jarosławowi Kaczyńskiemu całą uwagę