Jak podaje portal "Super Express", na najbliższą sobotę (4 czerwca) zaplanowano konwencję Prawa i Sprawiedliwości. W jej trakcie ugrupowanie Jarosława Kaczyńskiego ma zaprezentować plan działania na najbliższe miesiące. Okazuje się, że w sobotę oczy wszystkich nie będą zwrócone na konwencję PiS-u, ale na byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego. Na sobotę Kwaśniewski przygotował coś szczególnego. Co dokładnie?

Weekend będzie należał nie tylko do Prawa i Sprawiedliwości?

Na sobotę 4 czerwca zapowiedziano Konwencję PiS. Radosław Fogiel zapowiedział, że politycy ugrupowania Jarosława Kaczyńskiego zamierzają "ostro ruszyć w teren". Zapowiadane wyjazdy mają objąć każdy powiat w kraju. Obecnie prowadzone są prace dotyczące opracowania dokładnego harmonogramu wizyt.

Ryszard Terlecki wskazał, że najbliższej konwencji nie należy traktować, jako tej, która prezentować będzie program wyborczy, a raczej jako zaprezentowanie planu działania na najbliższe miesiące. Może się jednak okazać, że konwencja PiS-u może nie być tym wydarzeniem, które przyciągnie uwagę wszystkich.

Aleksander Kwaśniewski wraca do gry?

Także na najbliższą sobotę planowane jest wystąpienie Aleksandra Kwaśniewskigo, który ma się pojawić we Wrocławiu wspólnie z wiceprzewodniczącym Komisji Europejskiej Fransem Timmermansem, a także z komisarz do spraw równości Heleną Dalli. Wszystko w ramach kongresu "Europa Równych Szans".

W jej trakcie mają być poruszane kwestie związane z równością wszystkich obywateli, prawami kobiet, działaniami na rzec zielonej energii i powstrzymania negatywnych zmian klimatycznych.

Aleksander Kwaśniewski/YouTube @Onet News
Aleksander Kwaśniewski/YouTube @Onet News
Aleksander Kwaśniewski/YouTube @Onet News

Myślicie, że Aleksander Kwaśniewski i kongres organizowany przez Lewicę przyćmi konwencje PiS?

To też może cię zainteresować: Kobieta kupiła w aptece lek, który zwykle podaje dziecku. Patrząc na paragon nie wierzyła własnym oczom

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Do niecodziennej sytuacji doszło na cmentarzu w jednym z polskich miast. Co się dokładnie stało

O tym się mówi: Rodzina 500 plus. Rozpoczął się właśnie nowy okres świadczeniowy programu. Są pierwsze statystyki