Spotkania z leśnymi zwierzakami nie należą w naszym kraju do zbyt częstych. Nie da się jednak ukryć, że często zwierzęta mogą nas zaatakować i jest to ich naturalna reakcja na strach. Jeśli zaobserwujemy zwierzę w jego naturalnym środowisku najlepiej będzie nie wchodzić mu w drogę. Co jednak, gdy dziki zwierzak okaże się złodziejem?

Nietypowy klient odwiedził gdański targ

Jak podaje portal o2, nietypowe nagranie pojawiło się ostatnio w sieci. Jego autorem jest kierowca TIR-a, który to zauważył, jak dzik zaczął podkradać owoce i warzywa z jednego ze straganów na gdańskim targu!

Sprzedawczyni zdecydowała się na poświęcenie jednego banana i rzuciła go w kierunku dzika. Zwierzak nie był jednak zadowolony z tak małych zakupów i postanowił dalej przeglądać stragan z owocami! Kobieta postanowiła jednak zareagować, wzięła kawałek tektury i spokojnie odganiała zwierzę.

Zwierzę było niezwykle zachłanne. Internauci zszokowani nagraniem, które trafiło do sieci

Na ratunek ruszył kierowca TIR-a, który to próbował odstraszyć dzika klaksonem. Zwierzak odskoczył na pewną odległość, a potem zaczął przyglądać się kierowcy. Nagranie wywołało falę komentarzy wśród internautów. Nie wiemy jednak jak zakończyła się wizyta zachłannego dzika na targu.

@marcin8610

#scania #dzik #kierowcazawodowy #gdansk

♬ Benny Hill - Générique de la série TV / Main theme - The Edwin Davids Jazz Band