Prezesa Telewizji Polskiej Jacka Kurskiego nie trzeba nikomu przedstawiać. Jest to od dawna osobowość medialna, która od wielu lat kojarzy się z polityką i światem z nią związanym.

Szef TVP podejmowanie decyzji przekazał żonie

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Mieszko (@moja_polityka)

Jak pamiętamy, 55-letni mężczyzna bardzo szybko uzyskał unieważnienie ślubu kościelnego ze swoją poprzednią żoną, aby poślubić swoją obecną żonę Joannę. Para bardzo szybko doczekała się potomka, Anny Klary Teodory.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Jakub Gruca (@j.gruca)

Córki doczekał się ze swoją żoną Joanną, lecz Anna Klara Teodora jest czwartym dzieckiem Jacka Kurskiego. Jak stwierdził prezes Telewizji Polskiej, późne ojcostwo odmłodziło go, dlatego twierdził, że wygląda na 47 lat, a w rzeczywistości ma 55.

Opowiedział również o tym jak to jest cudownie być ojcem przy kobiecie, która biorąc na siebie całkowicie wszelkie decyzje i odpowiedzialność za nie względem wychowania dzieci, jest w stanie całkowicie poświęcić się dla mężczyzny, wówczas jest on w stanie bezproblemowo udźwignąć swoją rolę ojca.

Kurski stwierdził, że tylko silna i mocna charakterem kobieta jest w stanie poświęcić się, będąc z mężczyzną i dodał, że taką właśnie żonę znalazł w Joannie, która jeszcze karmi córkę piersią - O wszystkim decyduje kobieta. Jeśli jest mocna kobieta, w sensie osobowości i charakteru i jest zdolna do poświęcenia się przy mężczyźnie - a taką trafiłem w osobie mojej żony - to wtedy mężczyzna może to udźwignąć. Sam nie byłbym w stanie. Wszystko dzięki Joannie - oznajmił.

O tym się mówi: Sztuczki, które pomogą załatwić dręczący problem. Dlaczego warto spryskiwać okna octem

Zerknij też tutaj: Polska liderem listy państw negatywnie nastawionych do Rosji. Kto jeszcze negatywnie odbiera Władimira Putina, a kto sprzyja jego krajowi