Co Nostradamus odkrywa nam na 2023 rok? Od załamań gospodarczych, krachu na giełdzie, nienormalnych odchyleń społeczno-politycznych po wstrząsającą zagładę ludzkich działań i uczuć. Interia podaje, co przypisuje się Nostradamusowi w obecnych czasach.

Czy prasowe doniesienia o słowach Nostradamusa są prawdziwe?

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Grunge (@grungehq)

Nostradamus sądził, że w 2023 roku zapoczątkuje się nowa era, zarówno pod względem kalendarzowym, jak i realnym.

Minione lata zapowiadają ten budzący grozę, ale wspaniały potencjał. Krytyczny rok 2023 wcale nie oznacza końca, a doniosłe przeistoczenie świata, w jakim żyjemy, odrodzenie ludzkości na następnym poziomie duchowym. O tej metamorfozie Świata mówią także współcześni jasnowidze, numerolodzy lub astrolodzy.

Jak przewidział Nostradamus, niezmierzone wydarzenie zbliża się do nas, co symbolizuje rozpoczęcie III wojny światowej. Władimir Putin zostanie zamordowany, a Biden będzie cierpieć na tajemniczą chorobę.

Nostradamus przeczuł nader gwałtowny rok, zarówno dla prezydenta Rosji Władimira Putina, jak i dla prezydenta USA Joe Bidena. Według ekspertów Nostradamus uprzedzał przed atakiem na Władimira Putina, konfliktem zbrojnym na Wschodzie, a również ostrzegł o odbudowaniu relacji z jego amerykańskim odpowiednikiem w latach 2022-2023.

Prezydent Rosji Władimir Putin zostanie zgładzony przez swoją służbę bezpieczeństwa. Jeśli przepowiednia się wypełni, Putina zdradzi ktoś bardzo mu bliski. Jeśli chodzi o Joe Bidena, wieszcz przepowiedział, że będzie chorować na zagadkową chorobę i że ofiarą wypadku samochodowego będzie członek rodziny amerykańskiego prezydenta.

O tym się mówi: Kajra i Sławomir wzruszyli Ewę Krawczyk. Wszystko stało się podczas koncertu “Dla ciebie mamo”. O co chodzi

Zerknij: Rosja po raz kolejny uderza w Polskę. Pojawiły się nowe zarzuty pod adresem prezydenta Andrzeja Dudy