Wielu z nas zauważyło, że okoliczności w rodzaju Dnia Kobiet, Walentynek, czy właśnie Dnia Matki są dla telewizji idealnym powodem do zorganizowania wielkich koncertów, gal i innych wydarzeń medialnych.

Spore zaskoczenie podczas występu Kajry i Sławomira

Telewizja Polska wyemitowała koncert z okazji Dnia Mamy 29 maja bieżącego roku o godzinie 21:00. Na scenie stanęli wówczas między innymi zespół Classic z Zenonem Martyniukiem, Ich Troje, Aleksandra Szwed, Maja Hyży, czy właśnie Sławomir z żoną Kajrą.

Wielbiciele tej muzycznej pary z pewnością nie mogli doczekać się największych hitów i tanecznych rytmów z przytupem, Jednak gdy po wyjściu Kajry i Sławomira na scenę usłyszeli przepiękny przebój, wykonywany niegdyś przez zmarłego Krzysztofa Krawczyka pod tytułem "Jak minął dzień", wzruszeniom nie było końca, a interpretacja utworu spotkała się z ogromnym entuzjazmem.

Małżonkowie wzruszyli wielu fanów Krzysztofa Krawczyka, oraz własnych wielbicieli

Jak wiadomo, gdy artysta lub ekspert w danej dziedzinie zauważy, że jest przez kogoś naśladowany, może to być dla niego prawdziwy komplement i uznanie jego talentu. Do takiego wniosku mogła też dojść wdowa po Krzysztofie Krawczyku Ewa Krawczyk, która zawsze podkreśla, jak bardzo jest dumna ze swojego ukochanego.

Słuchając dorobku muzycznego Kajry i Sławomira możemy przypuszczać także, że sam Krzysztof Krawczyk byłby szczęśliwy, słysząc ze sceny ich interpretację jego utworu.

O tym się mówi: Z pomnika Jana Pawła II trysnęła woda. Wielu zobaczyło w tym cud. Ceny za “Wodę papieską” wołają o pomstę do nieba

Zerknij: Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła szczerze opowiedzieć o swojej relacji z mamą. Padły wyjątkowo mocne słowa