Anna Popek jest obecna na ekranach naszych telewizorów od około 20 lat. Kobieta cieszy się dużą sympatią widzów, dzięki czemu jej media społecznościowe nieustannie obserwują tysiące osób.

Anna Popek szybko rozwinęła swoją karierę!

Jak podaje portal Interia, Anna Popek jeszcze kiedy studiowała, postanowiła rozpocząć pracę w Telewizji Polskiej. Na początku była związana z oddziałem w Katowicach. Niedługo potem dziennikarka zmieniła oddział na wrocławski, gdzie prowadziła serwis informacyjny.

Jak się okazuje, Anna Popek nie spełniała się wyłącznie w roli dziennikarki, a przez pewien moment była także rzeczniczką prasową Polskich Linii Lotniczych LOT. Po przeprowadzce do Warszawy natychmiast objęła rolę prezenterki w programie „Kawa czy herbata”, a potem prowadziła również inne programy takie jak „Wstaje dzień” czy „Świat się kręci”.

Wystrój może zadziwić!

Anna Popek jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na swoim Instagramie zamieszcza nie tylko przemyślenia i pokazuje jaj wygląda jej dzień, ale chętnie publikuje kadry ze swojego mieszkania. Dziennikarka urządzała je bowiem samodzielnie.

Na opublikowanych zdjęciach możemy dostrzec, że w domu Anny Popek nie brakuje akcentów prosto ze sztuki czy też roślin. Co więcej, w domu dziennikarki pojawia się także dużo motywów religijnych, bo jak sama gwiazda zaznacza, jest ona osobą mocno wierzącą!