Wdowa po zamożnym producencie filmowym Agnieszka Woźniak-Starak wciąż staje się obiektem zainteresowania tabloidów, gdyż fotoreporterzy, znając jej rozkład dnia i harmonogram pracy, z łatwością mogą ją "złapać", gdy wchodzi do pracy lub z niej wychodzi.

Agnieszka Woźniak-Starak włożyła modne spodnie. Paparazzi to zauważyli

Najwidoczniej paparazzi zdobyli informację o tym, że celebrytka ma w harmonogramie poprowadzenie programu śniadaniowego w sobotę 28 maja, gdyż "JastrzabPost" donosi, że miała wówczas na sobie najmodniejsze w tym sezonie spodnie.

Z racji tego, że nie została przyłapana w towarzystwie przystojnego mężczyzny, lub kupująca na przykład test ciążowy w aptece, trzeba było opisać to, jak wyglądała, aby powstałe w wyniku czatowania na nią pod pracą zdjęcia nie zmarnowały się.

Jak zatem można przeczytać w tabloidzie, celebrytka miała na sobie ciemne jeansy z rozszerzanymi nogawkami, które miały w okolicy kostek rozcięcia. Pani Agnieszce Woźniak-Starak gratulujemy ubrania się w modne spodnie.

Co sądzicie o wyjątkowych spodniach dziennikarki? Należy zaznaczyć, że gwiazda TVN zawsze prezentuje się stylowo i modnie, dlatego też świetnie dopasowane spodnie z rozciętymi nogawkami nie są zaskoczeniem.

O tym się mówi: Agnieszka Fitkau-Perepeczko przeżyła chwile grozy. Wszystko stało się w środku miasta

Zerknij: Ida Nowakowska o fali nieprzychylnych komentarzy, których doświadczyła po konkursie Eurowizji. O co chodzi