Jak podaje portal "Jastrząb Post", Barbara Kurdej-Szatan wspólnie z mężem zadbali o to, aby przyjęcie komunijne ich córki Hani, dopięte było na ostatni guzik. Aktorka chętnie dzieliła się w mediach społecznościowych zdjęciami z uroczystości. Nie da się ukryć, było luksusowo.

Córka Barbary Kurdej-Szatan przystąpiła do Pierwszej Komunii Świętej

Kilka dni temu, Hania Szatan przystąpiła po raz pierwszy do Komunii Świętej. Dumna Barbara Kurdej-Szatan chętnie dzieliła się zdjęciami z uroczystości. W tym wyjątkowym dniu aktorka postawiła na żołty garnitur, który idealnie do niej pasował. Także Rafał Szatan w jasnym, kraciastym garniturze prezentował się wyjątkowo elegancko.

Basia Kurdej-Szatan pochwaliła się imponującym białym tortem, jaki przygotowano specjalnie na uroczystość. Ozdobiony był białymi kulkami i kwiatami, a także napisem. Koszt tej pyszności to niebagatelne 650-800 złotych.

Na stołach nie brakowało przpięknych ciastek o różnych kształtach, na których pojawiły się białe gołębie, literka H, a także napis IHS. Wszystkie utrzymane były w jasnej tonacji, podobnie jak stoły, które zastawione były przeźroczystymi talerzami i złotymi sztućcami. Na transparentnym bieżniku ustawiono małe flakony z kwiatami w herbacianym odcieniu.

Nie zabrakło też wielkiej litery "H", kóra znalazła się obok pokaźnej girlandy z balonów, w której znalazły się balony w kolorze bladego różu, szampana i złota. Całość wyglądała naprawdę imponująco.

Basia przy okazji zdradziła, że chwalony przez wielu fanów strój, kupiła już kilka lat temu, w jednej z sieciówek.

A jak wam podoba się wystrój przyjęcia Hani?

To też może cię zainteresować: Pola Wiśniewska zdobyła się na szczere wyznanie dotyczące ślubu z Michałem Wiśniewskim. "Tata bardzo długo nie mógł w to uwierzyć"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ida Nowakowska o fali nieprzychylnych komentarzy, których doświadczyła po konkursie Eurowizji. O co chodzi

O tym się mówi: Jennifer Aniston po kilkunastu latach milczenia po raz pierwszy szczerze o rozstaniu z Bradem Pittem. Fani czekali na te słowa