Najnowszy wywiad udzielony przez Katarzynę Cichopek mówi sam za siebie. Aktorka coraz częściej mówi o rozstaniu z mężem. Tym razem wspomniała o wsparciu, które otrzymuje od bliskich. Zdecydowanie może na nich liczyć!

Związek jednej z najbardziej popularnych aktorek w Polsce, Katarzyny Cichopek oraz Marcina Hakiela stanowił wzór do naśladowania przez wiele lat. Małżeństwo uchodziło za naprawdę zgrany duet i przykład wspaniałej rodziny, której wizerunek zrobili sobie w mediach społecznościowych.

Do samego ogłoszenia informacji o rozstaniu zupełnie nikt nie spodziewał się, że to nastąpi. Wspólne wyjazdy, mnóstwo fotografii, na których cała rodzina jest uśmiechnięta i szczęśliwa nie zwiastowało rozpadu małżeństwa. Fani więc bardzo się zdziwili, kiedy para ogłosiła rozstanie...

Jak aktorka radzi sobie po rozstaniu?

Choć po wpisach w mediach społecznościowych można wywnioskować, że to Marcin Hakiel gorzej znosi rozstanie, a Kasia dobrze sobie radzi – nic bardziej mylnego. Dla aktorki to także ciężki czas, lecz może liczyć na wsparcie najbliższych - wymieniła rodziców, babcię, brata oraz jego żonę.

- Mam gigantyczne wsparcie całej mojej rodziny. (…)Wszyscy tworzymy ciepłą i serdeczną rodzinę, mieszkamy blisko siebie i każde z nas dba o siebie i służy pomocą sobie nawzajem. Ta atmosfera spokoju i bezpieczeństwa także ma pozytywny wpływ na moje dzieciaki. - wyznała.