Całkiem nowe informacje dotyczące posiadanego majątku przez znane osobistości - oświadczenia majątkowe za miniony rok właśnie zostały opublikowane. Środki posiadane przez Mariusza Błaszczaka robią wrażenie! Jaki majątek posiada?

Niedawno zostały podane do wiadomości publicznej oświadczenia majątkowe polityków w Polsce. Pisaliśmy niedawno, że w zdecydowanej czołówce plasuje się premier Mateusz Morawiecki, a także prezez Prawa i Sprawiedliwości, Jarosław Kaczyński, Borys Budka, a także Janusz Korwin – Mikke.

Spor zaskoczenie wzbudził majątek Mariusza Błaszczaka, czyli zarządzającego Ministerstwem obrony narodowej. Przed rokiem 2018 mężczyzna był ministrem spraw wewnętrznych i administracji. Jaki jest zatem majątek polityka?

Ten majątek robi spore wrażenie!

Jak wynika z oświadczenia majątkowego Błaszczaka, w zeszłym roku na jego koncie pojawiło się aż 400 tysięcy złotych! To o 80 tysięcy więcej niż w roku poprzednim.

Polityk poza wieloma oszczędnościami ma także polisę na życie wartą 50 tysięcy złotych oraz trzy spore nieruchomości. Poza tym mężczyzna posiada luksusowy samochód oraz zero długów. Trzeba przyznać, że rozsądnie zarządza majątkiem!