Najnowsze informacje dotyczące zwyciężczyni konkursu piękności, który odbył się w miniony piątek. Niestety, dla fanów posiadaczki korony mamy przykre wieści. Serce posiadaczki tytułu Miss Polonia 2022 jest już zajęte przez przystojnego bruneta – kim jest partner Krystyny Sokołowskiej?

Tegoroczny konkurs Miss Polonia 2022 dostarczył widzom ogrom emocji i wzruszeń. Z perspektywy osoby oglądającej show do samego końca ciężko było zdecydować, która z kandydatek jest najpiękniejsza i zasługuje na koronę. Nawet jury miało ogromny dylemat, mówiąc w pewnym momencie, że podczas trwania konkursu pozycja faworytki zmieniała się.

Ostatecznie tytuł Miss Polonia 2022 zdobyła Krystyna Sokołowska, 25-latka z Białegostoku. Kobieta jest trenerką gimnastyki artystycznej – prowadzi także własną szkołę owych zajęć sportowych, a dodatkowo studiuje.

Serce najpiękniejszej Polki jest zajęte!

Nietrudno się domyślić, że tuż po wygranej zainteresowanie Krystyną Sokołowską ze strony mediów oraz Internautów jest ogromne. Wiele osób zadaje sobie pytania kim jest nowa Miss, a także... czy jej serce jest wolne! Okazuje się, że nie – kobieta jest w szczęśliwym związku z przystojnym brunetem.

- Mam chłopaka. Bardzo go kocham i moje serce jest zajęte. Był tu dzisiaj ze mną. Jeszcze się z nim nie przywitałam, także bardzo na to czekam. - powiedziała tuż po wygranej.