Jedna z najnowszych fotografii, która została opublikowana w mediach społecznościowych Marceliny Ziętek robi w sieci prawdziwą furorę. Fani są zachwyceni sylwetką celebrytki i nie mogą się napatrzeć! Partnerka Piotra Żyły wygląda naprawdę olśniewająco! Koniecznie zobacz!

Marcelina Ziętek to postać, którą zna niemalże każdy. Młoda kobieta wystąpiła w lubianym i popularnym serialu młodzieżowym “19+” ukazującym życie codzienne polskich nastolatków w wieku wkraczania w dorosłość.

Największą rozpoznawalność jednak przyniosła jej nie kariera aktorska, a związek ze znanym i uwielbianym przez tysiące Polaków sportowcem, Piotrem Żyłą.

Przez długi czas związek skoczka narciarskiego i młodszej od niego aktorki utrzymywany był w tajemnicy, a w sieci tylko spekulowano, czy to prawda. W pewnym momencie jednak zakochani przestali się ukrywać i chętnie zamieszczają wspólne fotki w sieci ciesząc się swoją miłością.

Ta fotka oczarowała wszystkich!

Nie da się ukryć, że aktorka ma fenomenalną sylwetkę, która w szczególności podoba się męskiej części publiczności oraz którą chętnie pokazuje nosząc skąpe stroje kąpielowe.

Jedna z najnowszych fotek - również w bikini - szczególnie mocno przykuła uwagę fanów, gdyż gwiazda wyeksponowała swoje szczupłe nogi.